Hakkımızda

Hisli Butik bir tesettür markası olarak sizlere %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle yola çıkmıştır.

Güvenli Alışveriş  Hislibutik.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır.hislibutik.com 'de kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.
Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3D secure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir.Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.  
Mutlu Müşteri  Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden Hisli Butik, e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. Hisli Butik, tesettür kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan ilk marka olmuştur.   Kalite Garantisi  Hislibutik.com'de satılan tüm ürünler yerli üretimdir.
Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir. Hislibutik.com'de Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, Değişim&İade, Taksitli Alışveriş ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...